مطابق با حفاظت از محیط زیست مورد نیاز، شرکت های مواد شیمیایی به شدت نیاز به تمیز کننده تکنولوژی تولید به روز رسانی

October 14, 2015

ASIACHEM: مطابق با الزامات حفاظت از محیط زیست، شرکت های مواد شیمیایی به شدت نیاز به تمیز کننده تکنولوژی تولید به روز رسانی

ASIACHEM نظر کوتاه: از 30 سال اصلاحات و باز شدن، محصولات شیمیایی از تامین کوتاه مدت به ظرفیت ساختاری عبور. مواد شیمیایی نیز باید از گسترده، جهت با ارزش افزوده پایین توسعه به خوب، جهت با ارزش افزوده بالا. تحت زمینه قرارداد جدید زیست محیطی و پاسخگویی مادام العمر مسئولیت زیست محیطی، شرکت شیمیایی به شدت نیاز به انجام پاک ارتقاء فن آوری تولید، در موقعیت رویین تن در دور جدیدی از اتمام باشد.

در سپتامبر 2015، <حفاظت از محیط زیست>، یک واحد وابسته MEP، در معرض که واقعی نام نامه گزارش دریافت شده است به گزارش بلند مدت، به مقدار زیادی از محل دفن زباله های خطرناک غیر قانونی توسط جیانگ سو Yangnong شیمیایی شرکت گروه، با مسئولیت محدود و جیانگ سو Changqing سموم گیاهی، با مسئولیت محدود، به طور جدی آب های زیرزمینی و آشامیدنی منبع آب را آلوده کنند.

<حفاظت از محیط زیست> گفت که این رویداد باعث شده است که یک اختلال بزرگ در Jingjiang شهر، استان جیانگ سو، مواد گزارش اساسا درست بود، و جیانگ سو Jingjiang آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تعیین کرده است تا یک کمربند برای جلوگیری از نزدیک عمومی همه جا بی خبر. جیانگ سو Jingjiang EPA نمونه به بخش مربوطه برای آزمایش فرستاده است. در سبتامبر 11 2015، بر اساس نتایج آزمایش، سازمان حفاظت محیط زیست شده است به ارگان امنیت عمومی با توجه به مقررات مربوط به ملی منتقل شده است.

Yangnong شیمیایی دارای بزرگترین مقیاس، یکی از کامل ترین زنجیره ای صنعتی های Pyrethroid در چین، با استفاده از محصول را پوشش دو حوزه استفاده از کشاورزی و بهداشت، و به شکل گروه محصول از سه سری اصلی و بیش از 30 رقم، میان، سهم بازار از حشره کش های بهداشتی در چین، 70٪ است. جیانگ سو Changqing سموم گیاهی، با مسئولیت محدود در سال 1970 تاسیس شد، یک شرکت تولید آفت کش دولت تعیین شده است، به طور عمده تولید حشره کش و آفت کش های مصنوعی متوسط، با محصولات اصلی علف کش، قارچ کش، حشره کش، و غیره

علاوه بر این، در سبتامبر 25 2015، Huaxin شرکت بین المللی اعلام کرد که قصد دارد به فروش کسب و کار تمام سموم گیاهی و کسب و کار تجارت کشاورزی به کنترل سهامداران گوانگدونگ Huaxin شرکت، با مقدار معامله CNY 1.983 میلیارد. هدف از این تجارت است که برای ترویج تحول کسب و کار از Huaxin شرکت بین المللی از طریق سلب کسب و کار اصلی شیمیایی، شرکت خواهد کرد عدم اطمینان از رشد عملکرد کسب و کار اصلی ناشی از عوامل مانند نوسان قیمت، حفاظت از محیط زیست، و در عین حال از بین بردن، شرکت می تواند به سرعت بازگشت بودجه لازم را برای ارائه پشتیبانی مالی برای تحول در انرژی، امور مالی و کسب و کارهای دیگر است که برای ترویج تحول کسب و کار، تمرکز منابع برای توسعه انرژی، امور مالی و کسب و کار دیگر مفید است.

به منظور کمک به تحول شرکت پیشرفته پتروشیمی و ارتقاء و همچنین نوآوری های فنی، چین Alkylate تکنولوژی و بازار کنفرانس 2015 خواهد شد در Nov.12-13 2015 در Jinan، شاندونگ استان برگزار شد، به بحث در مورد برجسته محیط زیست دوستانه فن آوری های تولید alkylate. علاوه بر این، پلی کربنات فن آوری و بازار کنفرانس 2015 خواهد شد در Dec.16-17 2015 در شانگهای برگزار شد، به بحث در مورد برجسته نوآوری و استفاده از فن آوری پلی کربنات غیر فسژن.

ASIACHEM معتقد است که از 30 سال اصلاحات و باز شدن، پتروشیمی و محصولات شیمیایی از تامین کوتاه مدت به ظرفیت ساختاری عبور. مواد شیمیایی نیز باید از گسترده، جهت با ارزش افزوده پایین توسعه به خوب، جهت با ارزش افزوده بالا. تحت زمینه قرارداد جدید زیست محیطی و پاسخگویی مادام العمر مسئولیت زیست محیطی، شرکت شیمیایی به شدت نیاز به انجام پاک ارتقاء فن آوری تولید، در موقعیت رویین تن در دور جدیدی از اتمام باشد.